Biz Kimiz?

724 araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile ile kurulmuş, en yenilikçi ürünleri, en iyi müşteri deneyimi ile sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.  2018 yılı itibariyle profesyonel kadrosu ve büyüme hızıyla sektörün en büyük oyuncularından biridir. Uzman mühendis ekibi ile yazılım ve cihazların tamamını kendi bünyesinde geliştirmektedir. 

Sürekli inovasyon ve yeni projeler üretme hedefiyle yapılan Ar-Ge çalışmaları ile sektörde rakiplerine göre büyük fark yaratmaktadır. Türk ekonomisine yön veren büyük, orta ve küçük ölçekli tüm şirketlerin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılıyor, ayrıca onların ihtiyaçlarına özel, hızlı, esnek mobil iş çözümleri geliştiriyoruz.

M2M ( Makinalar arası iletişim) Mobil internet, mesajlaşma, lokasyon bazlı servisler, mobil ödeme, mobil pazarlama, Profesyonel sunum ve toplantı çözümleri, interaktif Mobil eğitim çözümleri gibi uygulama ve çözümlerimizle kurumsal müşterilerimizin maliyetlerinde tasarruf , zamanda tasarruf, yakıtta tasarruf, sağlarken aynı zamanda, gelir ve hizmet kalitelerini de artırıyoruz.

Türkiye’nin 81 ilin’de Yetkili Servis ağımız ile 2 yıllık standart garanti ve garanti sonrası abonelik süresince devam eden cihaz ve yazılım hizmeti vermekteyiz. Uluslararası sertifikalara sahip ürünlerimiz,20 yıllık Ar-Ge, üretim ve sistem entegrasyonu bilgi ve deneyimlerine sahip mühendisler tarafından yerli donanım olarak üretilmektedir.

Image

Faydaları Nelerdir?

Bir tür makineler arası iletişim (M2M) uygulaması olan araç takip çözümleri, sanayi, filo yönetimi, tarım, sağlık, ilaç, ulaşım ve enerji gibi sektörlerde iş süreçlerinin daha verimli hale gelmesini ve etkin maliyet tasarrufunu sağlıyor.

  • Zaman Tasarrufu
  • Yakıt Tasarrufu
  • Bakım Tasarrufu
  • Kontrol Sistemi
  • Sürüş Güvenliği

Referanslar

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur
magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.