Özellikleri ve Faydaları

En son teknolojiler kullanılarak geliştirilen cihazlar ve yazılımlar ile, aracınızın nerede ve hangi
koşullarda olduğunu takip etmenizi sağlayan çözüm ve hizmetlerin bütünüdür.

Operasyonel Verimlilik

Anlık konum takibi ve denetim çözümleri ile izinsiz yapılan seyahatler, iş dışı aktiviteler ve mesai saati ihlalleri önlenir. Özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım faaliyetleri takip edilir. Ayrıca özel sensörler ve yazılımlarla araçlardan yakıt çalınması engellenir.

Kurallara Uygunluk ve Sürüş Güvenliği

Araçların limit aşımlarının, ani fren ve manevralarının anlık olarak bildirilmesi sayesinde kaza oranlarının önemli ölçüde azalması sağlanır. Olası kaza veya acil durumlarda araçlardan alınan alarm mesajları sayesinde olaya en kısa sürede müdahale edilir.

Araç ve Yük Güvenliği

724 Araç Takip Sistemleri'nin sunduğu çözümler sayesinde araçlar ile ilgili konum, hız, kontak bilgisi gibi kritik bilgiler raporlanarak çalınma, kaybolma vb. durumlarda araçlara uzaktan ulaşılabilir ve herhangi bir problem olmadan müdahale edilir.

Yakıt Tasarrufu

Rölantide gereksiz çalışma, hız / manevra kontrolü sayesinde yakıt tüketimini azaltarak araçlarınızın en ekonomik şekilde kullanılması sağlanır. Araç kullanan personelin kontrollü araç kullanımı sağlanarak yakıt giderlerinde önemli ölçüde tasarruf elde edilir.

pic